Знайти область значення функції y=x²-6x+6
- 21.07.2018 03:55
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Y = x² - 6x + 6 = (x² - 6x + 9) - 3 = (x - 3)² - 3
y ∈ [-3; +∞)
- 22.07.2018 14:27