Розвяжите уравнение , розв'яжіть рівняння або спростіть !!!!!!!!!!!!!! x^3+2 x^2- x-2=0
- 21.07.2018 08:10
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
X³+2x²-x-2=x²(x+2)-(x+2).1=(x+2)(x²-1)=(x+2)(x+1)(x-1)=0
a)x+2=0,x=-2
b)x+1=0,x=-1
c)x-1=0,x=1
- 22.07.2018 20:59