Графіки функцій у=kx i y=2x+b перетинаються в точці А(-2;4).Знайдіть значення k i b. Хелп плиз!!1
- 14.03.2018 14:45
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Підставляємо в рівняння значення х та у
4 = -2k
k = 4 : (-2) = -2
4 = 2^(-2) + b
4 = -4 + b
b = 4 - (-4) = 8
- 15.03.2018 18:03