Знайдіть найменше значення виразу:а в другому степени + 1 помогите срочно нужно
- 15.03.2018 11:06
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
A²≥0. Це означає, що мінімальне значення а=0. ⇒
а²+1=0²+1=1 - це і є найменше значення виразу.
- 16.03.2018 05:34