Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 110 см. знайдіть його бічну сторону, якщо основа трикутника на 10 см менша від його бічної сторони.
- 17.01.2018 05:06
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Основание = х см, боковая сторона = х + 10 см.
х + х +10 + х +10 = 110
3х = 110 -20
3х = 90
х = 30(см) - основание
х + 10 = 30 +10 = 40 (см) - боковая сторона
- 18.01.2018 17:12