Розвяжіть пожалуста
-5/6+3/8= дробом ( пять шостих) ( три восьмих)
-0,7-1 2/3=( одна ціла дві третіх)
-5/8:(1 2/3)=( одна ціла дві третіх)
- 22.04.2018 08:26
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
- 5/6 + 3/8 = - 20/24 + 9/24 = - 11/24
- 0,7 - 1 2/3 = - 7/10 - 1 2/3 = - 21/30 - 1 20/30 = - 1 41/30 = - 1 11/30
- 5/8 : (1 2/3) = - 5/8 : 5/3 = - 5/8 * 3/5 = - 3/8
- 4(х + 5) + 6х = 22 - 10х
- 4х - 20 + 6х = 22 - 10х
- 4х + 6х + 10х = 22 + 20
12х = 42
х = 42 : 12
х = 3,5
- 23.04.2018 01:06