За 3 столи і 4 стільці заплатили 4700 грн. Скільки коштує один стіл і скільки коштує один стілець, якщо 2 стільці дорожчі за один стіл на 100грн.
- 06.05.2018 13:03
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х-стоит стол,у-стул
2у-х=100/*(-2)⇒2х-4у=-200
3х+4у=4700
прибавим
5х=4500
х=4500:5
х=900грн-стоит стол
2у-900=100
2у=1000
у=1000:2
у=500грн-стоит стул
- 07.05.2018 05:35