10.Розв'яжіть задачу, склавши систему рівнянь з двома змінними.
З двох селищ, відстань між якими дорівнює 48 км, вирушили одночасно назустріч один одному пішохід та велосипедист і зустрілись через 3 год. Знайдіть швидкість кожного з них, якщо велосипедист витратив на весь шлях на 8 год менше, ніж пішохід.
- 06.03.2018 07:11
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х - швидкість пішохода.
у - швидкість велосипедиста.
3*х+3*у=48 I÷3 x+y=16 x=16-y
48/х-48/у=8 I÷8 6/x-6/y=1 y-x=xy/6
y-(16-y)=y(16-y)/6
12y-96=16y-y²
y²-4y-96=0 D=400
y₁=12 y₂=8 y₂∉
x=4.
- 07.03.2018 02:02