Бассейн наповнюється водою за допомогою двох труб.Коли перша труба попрацювала 6 год,її закрили, а другу трубу відкрили .Через 3 год роботи 2-ої труби
бассейн був заповнений . За скільки годин може наповнити бассейн кожна труба , працюючи окремо, якщо першій потрібно на це на 4 год менше , ніж другій ?
- 08.04.2018 03:33
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Пусть одна 2-я труба заполняет бассейн за Хч.
1/9 --- производительность 1 трубы.
1/Х --- ------------------------------- 2 трубы.
1/54 --- ------------------------------ 3 трубы.
Составим ур-е.
6*(1/9 + 1/Х + 1/54) = 1
6*(7Х + 54) / 54Х = 1
7Х + 54 = 9Х
2Х = 54
Х = 27ч
Ответ. За 7 часов.
- 09.04.2018 23:04