Дано вибірку: 4, 5, 5, 6, 7, 7, 8, 10, 11. Знайдіть міри центральної тенденції цієї вибірки
- 10.04.2018 16:02
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
M - мода вибірки, m - медіана, S - середнє значення вибірки.
M = {5, 7} , бо значення 5 і 7 трапляються найчастіше
m = 7, бо воно ділить вибірку навпіл
S = (4 + 2*5 + 6 + 2*7 + 8 + 10 + 11)/ 9 = 63 / 9 = 7
- 11.04.2018 03:15