Розв'яжіть рівняння x^3-4x^2-9x+36=0
- 22.03.2018 02:08
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
X³-4x²-9x+36=0
(x³-4x²)-(9x-36)=0
x²(x-4)-9(x-4)=0
(x-4)(x²-9)=0
(x-4)(x+3)(x-3)=0
x₁=4, x₂=-3, x₃=3
Ответ: x₁=4, x₂=-3, x₃=3
- 23.03.2018 04:45