Відомі, що 2 банки фарби і 3 банки олії коштували 32 грн. Після того як фарба подешевшала на 50% , а олії подорожчала на 40%, за 6 банок фарби і 5 банок олії заплатили 58 гривень. Знайдіть початкову вартість 1 банки фарби й 1 банки олії
- 24.02.2018 04:27
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1банка краски стоила хгр,стала 0,5хгр
1банка масла стоила угр,стала 1,4угр
2х+3у=32/*-3⇒-6х-9у=-96
3х+7у=58/*2=6х+14у=116
прибавим
-5у=-20
у=4гр
2х+12=32
2х=32-12=20
х=10гр
- 25.02.2018 22:52