Помогите пожалуйста. Знайдіть усі розвязки системи рівнянь у=х^2, у=х+6.
а) (3; 9); (-2; 4)
б) (-3; 9); (2; 4)
в) (2; 8); (-3; 3)
г) (3; 9); (2; 4)
- 13.06.2018 22:35
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
⇒
⇒
x²-x-6=0
D=1+24=25
x(1)=(1+5)/2=3 y(1)=3+6=9 (3.9)
X(2)=(1-5)/2=-2 y(2)=-2+6=4 (-2,4)
ответ А) (3.9);(-2,4)
- 14.06.2018 14:20