Помогите плииз
Перший і другий крани наповнюють ванну водою за 20 хвилин, другий і третій - за 15 хвилин, а перший і третій - за 12 хвилин. За скільки хвилин наповнять
таку ж ванну три крани, працюючи разом?
- 03.09.2018 03:35
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1 кран - х 2 кран - у 3 кран -z Тобто тепер це виглядаэ так х + у= 20 хв и тд Значить все разом х+у+у+z+x+z=47хв 2х+2у+2z=47 Скоротимо все на 2 Х+у+z=23,30хв
- 04.09.2018 11:45