Із двох міст відстань між якими 580 км. одночасно виїхали назустріч один одному два автобуса, що зустрілися через 5 год. швидкість одного автобуса складала 56км / год.якою була швидкість другого. ?
- 17.02.2018 22:23
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
56*5=280(км) проїхав перший автобус
580-260=320(км) проїхав другий автобус
320:5=64(км/год) швидкість другого
- 18.02.2018 00:02