До сплаву масою 400кг,що містить 15% міді,додали 25 кг міді.Який став відсотковий віміст міді в новому сплаві ? варіанти 20%,25%,30%,40%
- 17.02.2018 17:25
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
400*0,15=60 (кг) - маса міді в сплаві
400+25=425 (кг) - маса нового сплаву
знайдемо частку міді у новому сплаві:
((60+25)/425)*100=20 (%)
- 18.02.2018 20:55