У першому ящику було у 4 рази більше ябл. ніж у другому.Коли з першого взяли 10кг ябл.а в другий ще поклали 8кг..то в першому залишилося удвічі більше ніж в другому.Скільки кг ябл.було в кожному ящику спочатку?
- 04.08.2018 22:30
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
х кг яблок было во втором ящике; 4х кг яблок было в первом ящике
4х - 10 = (х + 8) * 2
4х - 10 = 2х + 16
4х - 2х = 16 + 10
2х = 26
х = 26 : 2
х = 13 кг яблок - было во втором ящике первоначально
4х = 4 * 13 = 52 кг яблок было в первом ящике первоначально
Проверка: 52 - 10 = (13 + 8) * 2
42 = 21 * 2
42 = 42
Ответ: спочатку в кожному ящику було 52 кг у першому и 13 кг у другому.
- 05.08.2018 19:07