3(2x+y)-26=3x-2y 15-(x-3y)=2x+5 РЕШИТЕ СИСТЕМУ УРАВНЕНИЯ
- 02.01.2018 12:45
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
6x+3y-26=3x-2y⇒3x+5y=26
15-x+3y=2x+5⇒-3x+3y=-10
Прибавим уравнения
8y=16
y=2
3x+10=26
3x=16
x=16/3 =5 1/3
- 03.01.2018 06:56
6x+3y-26=3x-2y 3x+5y=26 Додаємо два рівняння, маємо 8y=16
15-x+3y=2x+5 -3x+3y=-10 -3x+3y=-10
y=16/8=2
-3x+3*2=-10
-3x=-16
x=16/3=5 1/3
Відповідь: (5 1/3;2)
- 04.01.2018 22:21