Маса повного бідона з молоком дорівнювала 25 кг. Після того як з бідона відлили половину молока, маса бідона з рештою молока становила 13 кг. Яка маса порожнього бідона?
- 23.04.2018 02:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1) 25 - 13 = 12 кг - масса половины бидона молока
2) 12 * 2 = 24 кг - в полном бидоне молока
3) 25 - 24 = 1 кг - масса пустого бидона
- 24.04.2018 08:01