Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 2 см, гіпотенуза 4 см. знайдіть другий катет і кути трикутника
- 26.03.2018 05:42
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
По теореме Пифагора находим другой катет:
b^2 = 4^2 - 2^2 = 16 - 4 = 12
b = 2sqrt 3
- 27.03.2018 21:03