За якого значення x числа 3x - 2, x+2, x+8 будуть послідовними членами геометричної прогресії? Знайдіть ці числа
- 24.01.2018 20:31
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
(x+2)^2=(3x-2)*(x+8)-свойство членов геом. прогрессии, (х+2=корень из(3х-2)(х+8)
x^2+4x+4=3x^2-2x+24x-16 ОДЗ:x+2>0 i (3x-2)(x+8)>0!
2x^2+18x-20=0
x^2+9x-10=0
x1=-10; x2=1 (по теореме Виета)
х=-10-посторонний,так как x+2>0! x>-2
если х=1, то 3*1-2=1
1+2=3
1+8=9 1;3;9;...
- 25.01.2018 20:38