Знайдіть значення виразу 101 * 99 за формулою різниці квадратів
- 26.02.2018 00:48
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
101 * 99 = (100+1) * (100 - 1) = 100^2 - 1 = 10000-1 = 9999
- 28.02.2018 13:25