Із міст А і В,відстань між якими 210 км,одночасно виїхали назустріч один одному два автомобілі й зустрілися через півтори години.Знайдіть швидкості автомобілів,якщо до зустрічі перший автомобіль проїхав на 30 км більше,ніж другий.
Нужно решить через НЕХАЙ
- 14.09.2018 22:34
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Первый автомобиль до встречи проез\хал х км, тогда второй (х+30) км.
х+(х+30)=210
2х=180, х=90 (км) - путь 1-го до встречи
х+30=90+120 (км) - путь 2-го до встречи
Оба ехали 1,5 часа.
Скорость 1-го = 90:1,5=60 (км/час)
Скорость 2-го = 120:1,5=80 (км/час)
Скорость второго =
- 16.09.2018 15:58