1)Закінчити речення Щоб розкрити дужки перед якими стоїть знак плюс [мінус] треба.. 2) Звести подібні доданки 5а-6а+7b-b [x-y+3x-2y] 3) Записати суму 4x-5m+7x-12 [a+5-14a-12b] Підкреслити подібні доданки 4) Спростити вираз 2,6с-5,1а+1,4с [-7,5+3,2m-2,5а] .
- 10.08.2018 17:48
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Решение:
(x^3 +5*x^2 – 4*x + 5) + (–x^3 + 3*x^2 – x + 2) =
x^3 +5*x^2 – 4*x + 5 – x^3 + 3*x^2 – x + 2 =
8*x^2 – 5*x + 7.
(x^3 +5*x^2 – 4*x + 5) - (–x^3 + 3*x^2 – x + 2) =
x^3 +5*x^2 – 4*x + 5 + x^3 - 3*x^2 + x – 2 =
2*x^3 + 2*x^2 -3*x +1.
- 11.08.2018 16:36