На здійснення рейсу між містами А і В та В і А теплохід витрачає 20 годин.Знайдіть власну швидкість телохода ,якщо відстань між містами 198 км ,а швидкість течії річки 2км/год
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
- 17.07.2018 07:20
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
20*2=40(км)- течія річки.198-40=158 км- проходить теплоход без течії річки. 158/20 = 7,9 (км на год) - власна швидкість теплоходу.
Відповідь:7,9 км/год.
- 18.07.2018 06:23