Докажите тождество:
а(в+с)^2+b(c+a)^2+c(a+b)^2-4abc=(a+b)(b+c)(c+a)
- 08.09.2018 17:07
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
а(в+с)^2+b(c+a)^2+c(a+b)^2-4abc=(a+b)(b+c)(c+a)
а(в+с)^2+b(c+a)^2+c(a+b)^2-4abc=a(b^2+2bс+c^2)+b(c^2+2ac+a^2)+c(a^2+2ab+b^2)-4abc=
=ab²+2abc+ac²+bc²+2abc+ba²+ca²+2ab+cb²-4abc=2abc+ab²+ac²+bc²+ba²+ca²+cb²=2abc+a²(b+c)+b²(a+c)+c²(a+b)
Виходить якось так а далі я нічого не розумію
- 09.09.2018 17:35