Розв'язати відносно х рівняння:
1)а*=а; (а помножити на квадратний корінь з ікса дорівнює а)
2)=а+3; (квадратний корінь з ікса дорівнює а плюс три)
3)х-1 = а-2 ; (квадратний корінь з х-1 дорівнює квадратному кореню з а-2)
Допоможіть , будь ласка!
- 12.03.2018 09:08
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
sqrt x - так записываем x^2 =
1) а * sqrt x =a
a * 1= a sqrt x =1 x =1
2) sqrt x = a+3
x = ( a+3 )^2
x= a^2+6a +9 a> = -3
3) sqrt (x-1 ) = sqrt ( a-2 )
x-1 = a-2
x= a-1
- 13.03.2018 20:42