помогите плиз решить
1)одна труба може наповнити басейн за 5 год а друга за 4 год . За скільки годин обидві труби наповнять басейн
2)Один трактор може зорати поле за 4 год, а другий трактор тієї самої потужності - за 5 год. За скільки годин , працюючи разом ,обидва трактори зорають поле ?
- 20.03.2018 16:54
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)1/5-швидкість першої труби
1/4- швикість другої труби
1/4+1/5 =9/20-швидкість двох труб разом
20/9=дві цілих дві девятих години
2)друга задача рішаєтся за цієюж схемою
- 21.03.2018 17:12