Знайдіть cos a,якщо sin a=4/5 та п/2<a<п
Поможіть будь ласка!!!!!!!!
- 07.01.2018 04:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
sin^2 + cos^2=1 => cos^2=1-sin^2
cos^2=1- (4/5)^2
cos^2=9/25
cos=3/5
- 08.01.2018 07:18