новий комп'ютенр купили за 3200 грн. Щороку на його амортизацію припадає 10% від початкової ціни. Скільки коштуватиме комп'ютер через 4 роки?
- 13.01.2018 12:21
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
3200*10%*4 роки=320*4=1280 грн всього буде замортизовано за роки
3200-1280= 1920 грн - вартисть комп"ютера через 4 роки
Видповидь: 1920 грн
- 14.01.2018 18:41