Сплав маса якого дорівнює 320 кг, містить 20% олова, 144 кг свинцю і решту - домішки. Визначити відсотковий уміст домішок.
- 14.08.2018 00:07
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)144/(320/100)=45%-свинцю
2) 20+45=65%-олово і свинець
3) 100-65=35%-домішки
в-дь:35%
- 15.08.2018 18:21