Пожайлуста помогите задачу сделать срочно нада! У двох банках було 140л води. Коли з першого взялі 26 л. води, а з другого 60 л., то в першому баці залишилося в два рази більше води ніж у другому. Скильки літрів води було в кожному боці спочатку.
- 10.02.2018 06:44
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
x=в первом сначала y= во втором сначала
x+y=140
x-26=2(y-60) это система уравнений
x-26=2y-120
x=2y-94 подставляем в 1 уравнение, получили 2y-94+y=140
3y=234
y=78 тогда x=2*78-94=62
сначала было 62 и 78 л в баках
- 11.02.2018 17:18
х л - залишилось у ІІ баці
2х л - залишилось у І баці
2х+26 л - було в І баці
х+60л - було у ІІ баці , всього 140л
2х+26+х+60=140
3х=140-86
3х=54
х=54:3
х=18(л) - залишилось у ІІ баці
18+60=78(л) - було у ІІ баці
140-78=62(л) - було у І баці
- 12.02.2018 08:44