Відмінники Марійка та Михайлик протягом семестру одержали з математики
лише оцінки «12», «11» та «10». Разом усіх оцінок на двох вони одержали 51,
причому 4/9 усіх Марійчиних оцінок становили оцінки «12», а 3/8 усіх Михайликових – оцінки «11». Чому дорівнює середнє арифметичне всіх оцінок
Марійки, якщо відомо, що як оцінок «12», так і оцінок «11» у Марійки та Михайлика однакова кількість?
- 06.03.2022 12:07
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Пусть x+y=51
x-оценки Мар.
y-оценки Мих.
4x/9=3y/8
y=51-x
4x/9=3(51-x)/8
4x*8=3*9(51-x)
32x=1377-27x
59x=1377
x=23 - всего оценок Мар.
51-23=28 - всего оценок Міх.
Среднее арифметическое — разновидность среднего значения, которая пределяется как число, равное сумме всех чисел множества, делённой на их количество.
23/51=0.45
- 06.03.2022 15:02