З натуральних чисел від 1 до 40 учень навмання називає одне. Яка ймовірність того, що це число є дільником числа 40?
- 29.04.2020 05:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Дільники числа 40: 1, 2, 4, 5, 8, 10, 20, 40. Всього дільників: 8 - сприятливі події.
Шукана ймовірність: P = 8/40 = 1/5
Відповідь: 1/5
- 29.04.2020 06:31