Фермер виростив урожай картоплі і помідорів. Картопля становить 70% урожаю, а помідорів було зібрано на 24 ц менше, ніж картоплі. Скільки центнерів картоплі і скільки центнерів помідорів зібрав фермер?
- 22.08.2018 04:29
- Математика
Ответы и объяснения 2
30% помидор
70-30=40% разница и она равна 24ц
1% = 24/40 = 0.6ц
картошка 70*0.6 = 42ц
помидор 30*0.6 = 18ц
- 23.08.2018 14:17
П-на 24ц <
100%-70%=30% картопля
70%-30%=40% це 24ц
24*70:40=42ц картопля
42-24=18ц помiдори
- 24.08.2018 21:04