Марійка посадила 55 саджанців квітів. Серед них чорнобривців стільки ж, скільки й петуній, а сальвій - у 3 рази більше, ніж чорнобривців. Скільки саджанців квітів кожного виду посадила Марійка?
- 19.07.2018 07:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
х+х+3х=55
5х=55
х=11
Чорнобривців 11, сальвій 11, петуній 11*3=33.
- 21.07.2018 00:17