Ніна вирізала витинанки.7 витинанок вона подарувала подругам.У неї залишилося ще 13 витинанок.Скільки витинанок вирізала Ніна?Зробити 2обернені задачі.
- 05.08.2018 20:38
- Математика
Ответы и объяснения 1
Обернені задачі
1)20-7=13(в.) - залишилося в Ніни
Друга обернена задача
1) 20-13=7(в.)- вона дала подругам
- 06.08.2018 00:32