Набір для інтерв'ю молодого журналіста Миколи складається із ручки та блокноту. Яка вартість цього набору, якщо 2 ручки та 4 блокнота коштують 15 грн, а 5 ручок та 3 блокнота - 16 грн 50 коп?
- 27.09.2018 23:52
- Математика
Ответы и объяснения 1
5р+3б=16,5 домножимо на 2
Розв*язуємо систему методом складання:
-10р-20б=-75
10р+6б=33
14б=42; б=3 (блокнот коштує 3 гривні)
5р+3*3=16,5; 5р=7,5; р=1,5 (ручка коштує 1,5 грн.)
Вартість набору 3+1,5=4,5 грн.
- 28.09.2018 12:40