У магазин завезли 250кг цукру за перший день було продано60%завезано цукру скильки килограмив цукру було продано за перший день?
- 26.09.2018 08:45
- Математика
Ответы и объяснения 2
2) 2,5*60=150 (кг цукру) - було продано за перший день.
Вiдповiдь: за перший день було продано 150 кг цукру.
(залишилося: 250-150=100 кг)
Рішення за допомогою пропорції:
250 кг цукру - 100%
? кг цукру - 60%
250*60:100=15000:100=150 кг - було продано за перший день.
- 28.09.2018 06:18