Робитник на верстати обточував 1 кильце за 55хв , а писля вдосконалення верстата - за 37хв.На скильки менше часу витратить робитник наобточування п'яти килець якщо працюватиме з такою продуктивнистю?
- 26.09.2018 13:59
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 55*5=275(минут.)-на старом станке
2)37*5=185(минут.)-на новом станке
3)275-185=90(минут.)
Ответ: Потратит на 90 минут меньше.
- 27.09.2018 07:41