Поїзд проїхав відстань між двома містами яка = 360км,за 4 год. На зворотній путі за такий само час він проїхав на 28 км менше. На сільки км/год зменшилась швидкість на зворотній путь
- 20.09.2018 00:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
360-28=332
332 ÷ 4 = 84
360 ÷ 4 = 90
90-84 = 6
Ответ : скорость у уменьшилась на 6
км/час
- 20.09.2018 02:20