Купили 18 олівців по 35 коп і по 60 коп заплативши за всю покупку 8 грн 30 коп .Скільки купили олівців кожного виду?
- 02.09.2018 09:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
18-х -олівців по 60 коп
0,35х+(18-х) *0,6=8,3
0,35х+ 10,8-0,6х=8,3
-0,25х=-2,5
х=10 олівців по 35 коп
18-10=8 -олівців по 60 коп
- 03.09.2018 07:14