0,5 кг цибулі ,3 кг картоплі ,1 кг огірків разом коштують 36 грн а 2 кг цибулі і 4 кг огірків коштують 72грн.Якою є вартість кілограма картоплі
- 11.08.2018 08:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
2)36:3=12гр коштує кіло картоплі
3)36*1=36гр коштує кіло огірків
4)72:4*2=36гр
36-12=24гр
- 12.08.2018 03:16