Різниця двох чисел на 13 менша за зменшувальне і на 5 більша за відємник
- 21.09.2018 00:11
- Математика
Ответы и объяснения 1
z + 13= a
z - 5 = b
(z + 13) - (z - 5) = z
z + 13 - z + 5 = z
z = 18
a = z + 13 = 31
b = z - 5 = 13
31 - 13 = 18
- 22.09.2018 00:13