Діти збирали гриби. Василько зібрав 46% усіх грибів, Петрик -32%, а Оленка – решту 44гриби. Скільки всього грибів було зібрано?
- 19.09.2018 03:24
- Математика
Ответы и объяснения 1
44:22=2 гриба это 1 %
46*2=92 гриба собрал Вася
32*2=64 гриба собрал Петя
64+92+44=200 ГРИБОВ ВСЕГО СОБРАНО
- 20.09.2018 18:28