Вкладник поклав до банку 2000грн під 17% річних. Скільки коштів буде на його рахунку через 1, 2 , 3, 4 роки?
- 24.08.2018 17:57
- Математика
Ответы и объяснения 2
1. 4000*15%= 600 грн відсотки за рік
2. 600*2 = 1200 грн відсотки за 2 роки
3. 4000+1200=5200 грн на рахунку через 2 роки
- 25.08.2018 21:45