В олімпіаді з математики кожну школу представляли два або три учні.Усього в олімпіаді взяли участь 60 учнів з 24 шкіл. Від скількох шкіл участь в олімпіаді брало 3 учні?
- 19.07.2018 17:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х + У = 24
2Х + 3У = 60
Решаем эту систему. Выразим, например, из первого уравнения Х:
Х = 24 - У
И подставим во второе:
2(24 - У) + 3У = 60
48 - 2У + 3У = 60
У = 12
Ответ: 12
- 20.07.2018 05:32