Довжина трьох стрiчок дорiвнюе 115 метрiв.Довжина першоi i другоi стрiчок разом дорiвнюе 62 метри,а довжина другоi i третьоi стрiчок разом - 70 метрiв.Яка довжина кожноi стрiчки?
ПОМОГИТЕ
- 16.07.2018 04:42
- Математика
Ответы и объяснения 1
115-62 = 53(довжинв 3 стрічки)
115 - 70 = 45 (1 стрічки)
115 -(15+ 53) = 17 (2)
- 17.07.2018 22:12