Одна бригада може розкласти 3 т яблук за 10 годин а друга бригада за 15 годин за скільки годин вони цієї роботою впораються обидві бригади
- 22.09.2018 06:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
3 т = 3 000 кг
1 ) 3 000 ÷ 10 = 300 ( кг ) - за 1 годину первая бригада
2) 3 000 ÷ 15 = 200 ( кг ) - за 1 годину вторая бригада
3) 200 + 300 = 500 ( кг ) - за 1 годину работая вместе
4) 3 000 ÷ 500 = 6 ( годин ) - работая вместе на 3 т
Ответ : вместе они справятся за 6 годин
И если не трудно, то выберите за лучший ответ ;)
#Azerbaijan
#CleverAlex
- 23.09.2018 03:21