За 7 зошитів і 3 ручки заплатили 6 грн.20коп..Скільки коштує 1 зошит і 1 ручка, якщо ручка дорожча за зошит на 40 коп.
- 18.09.2018 12:25
- Математика
Ответы и объяснения 2
т+0,4 = р.
7т +3(т+0,4) =6,2.
7т +3т +1,2=6,2.
10т = 5.
т = 0,5 (гривен стоит тетрадь)
0,5 +0,4 = 0,9 (гривен стоит ручка).
- 19.09.2018 10:42
Х + Х + 40 = 620
2Х = 580
Х = 290 = 2,90 грн
Ручка = 330 : 3 = 1 грн 10 коп
Зошит = 290 : 7 = 1.41 грн
- 20.09.2018 03:03